• Намалена цена
  • Неодамнешно
RONGQING 200pcs / многу Клучни цвет 29x12mm Шарм за DIY нараквици ѓердан Приврзоци Цинк Легура на големо накит многу сребро.
zoom_in

RONGQING 200pcs / многу Клучни цвет 29x12mm Шарм за DIY нараквици ѓердан Приврзоци Цинк Легура на големо накит

DEN 583.00 677.76

Количина на стоки
check Тековен

Производ Големина : 29x12mm (200 компјутери / pack)
Обрнете Внимание На :
Совети :
Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигне
малку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразил
ќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифати
спорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!

Бренд Име:
RONGQING
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Класичен
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
XM-QM-A2819
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
копче
Големина:
29x12mm
Тежина:
0.9 g

Најдобри понуди..