• Неодамнешно
Најновите Стомак Бар 16G Earring Матирано Гроздобер Мрзнување Површината Уво Прстен Папокот За Девојка Жените Двојно Топката Панк Титаниум R12
zoom_in

Најновите Стомак Бар 16G Earring Матирано Гроздобер Мрзнување Површината Уво Прстен Папокот За Девојка Жените

DEN 1296.00

Количина на стоки
check Тековен


Испорака :
За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други курир. Одлуката на нас е финалето.
Повратни информации
:
1) Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги." можеби "EMS, UPS-от, DHL, Fedex и TNT express обично се 3-7 работни дена во зависност од земјата. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот така што ќе имате среќен шопинг искуство со нас." "EMS,UPS-от,DHL, Fedex и TNT express превозот обично се 307 работни дена зависи од земјата доставени до. Кој курир ние да изберат е до нас, и ние го имаат последниот збор. Ве молиме да бидете трпеливи и да се провери следење на број предвидени за ажурирања. Ви благодарам многу!!
2) Ние секогаш им понуди најниски цени за најдобар стоки и услуги.
Плаќање :
Било увозни давачки или такси се купувачот' s одговорност" да "на Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.
Сите нашите производи се направени со нерѓосувачки челик материјал, ние нудиме најновите модерен дизајн и може да обезбеди голема фабрика цена, Ние го поздравуваме клиент тука дома и во странство да нарачате од нас. Ви благодариме!." да "За побрзо, неспокојот испраќање, ние може да брод предмети преку друг курир.
Кога ќе ги нарачате, ве молиме да ни кажете точната големина што ви треба, па ќе може да се испрати право производи за вас." да "се Чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања може да имате. Во ретки случаи, строги обичај cleararances ќе бидете на време на испорака малку подолго, ве молиме да бидете трпеливи." "Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања, ние ќе ви понуди задоволителен одговор.
Производ Infromation :
Стил : Мода Стомак Бар Earring
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик
Боја : Сребро Црното Злато Виножито
Големина на : 1.

Бренд Име:
hengke
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
4532
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Стил:
Стомакот Бар
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
Сребро Црното Злато Виножито
Големина:
1.2 x 10x5/8mm

Најдобри понуди..