• Намалена цена
  • Неодамнешно
AMUMIU Челик Накит во Собата За Жените Круг Стил Ѓердан Хривнија Earring Поставува Дубаи Африкански Нова Мода Партија Подарок HZTZ108
zoom_in

AMUMIU Челик Накит во Собата За Жените Круг Стил Ѓердан Хривнија Earring Поставува Дубаи Африкански Нова Мода

DEN 684.00 719.52

Количина на стоки
check Тековен


име на производ : Моден Синџир Ѓердан Хривнија Накит Поставите накит поставите тежина : 108.0 g/pc(приближно) бразлетна должина : 23.5 cm,должина на ѓердан : 50cm хривнија ширина : 8мм,ѓердан ширина : 8mm главен материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик камен : никој пакување : во : opp вреќа;надвор : кутија за карти
PS : Кутија, цвеќиња,позадина, само пука реквизити.

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Обликотшема:
Круг
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 Синџир Ѓердан + 1 Синџир Хривнија +1 Пар Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените,Унисекс
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AMUMIU
Број На Модел На:
HZTZ108
квалитет:
Висок квалитет
Стил:
Моден
боја:
Сребро.
должина на ѓердан:
50cm
хривнија должина:
23.5 cm
Ширина:
8mm

Најдобри понуди..