• Намалена цена
  • Неодамнешно
Кубен Циркони Индискиот Сребро 925 Накит Сетови За Жените жолто Злато боја Голема CZ Создадени pendant Ѓердан И Earring Дами
zoom_in

Кубен Циркони Индискиот Сребро 925 Накит Сетови За Жените жолто Злато боја Голема CZ Создадени pendant Ѓердан

DEN 930.00 1824.00

Количина на стоки
check Тековен


Ви благодариме за посетата !
Предмет : Кубни Циркони Индискиот Сребро 925 Накит Сетови За Жените жолто Злато боја Голема CZ Создадени pendant Ѓердан И Earring Дами
Состојба : Нова
Материјал : сребро 925
Големина : синџир 45см
Не пропуштајте !!!

Должина:
45cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Aisure
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Обетки/Нараквица/pendant/Ѓердан
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
T0089
Метали Тип:
злато боја
Главниот Камен Боја:
жолто злато во боја
Техника:
Рачно изработени
квалитет:
ААА
Округот:
Кина

Најдобри понуди..