• Намалена цена
  • Неодамнешно
Гроздобер Був Brooch Corsage Шамија Клип Антички Злато Кристал Папагал Брошеви Lapel Pin Broches Парична Казна Накит Жените Токи
zoom_in

Гроздобер Був Brooch Corsage Шамија Клип Антички Злато Кристал Папагал Брошеви Lapel Pin Broches Парична Казна

DEN 245.00 326.40

Количина на стоки
check Тековен


Големина : 60mm/2.3"X35mm/1.3" Тежина : 14.8 g/парче

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
00030
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
стапови накит
Брошеви Тип:
Брошеви
Брошеви Тип:
Brooch Иглички

Најдобри понуди..