• Неодамнешно
Уво Коси Проширувач Носила Месо Тунелот Earring Приклучоци Пирсинг Прстен За Жени Мажи 2-8мм 316l не ' Рѓосувачки Челик со Висок Квалитет
zoom_in

Уво Коси Проширувач Носила Месо Тунелот Earring Приклучоци Пирсинг Прстен За Жени Мажи 2-8мм 316l не ' Рѓосувачки

DEN 1054.56

Количина на стоки
check Тековен


Информација за производот :
Стил : Мода Уво Коси
Materical : 316 L не ' Рѓосувачки Челик
Големина : 2-6mm
Не ' рѓосувачки челик накит карактеристика : анти-киселина, анти-алкално, нема да исчезнат, ќе не доведе до алергија, нема да ја измени,тешко и shinny.
Нашите производи се направени 316 од не ' рѓосувачки челик материјали, ние го донесе во најновата модерен дизајн и може да обезбеди фабрика цена, добредојдовте на клиентите и дома и во странство да ред
Кога имате цел, ве молиме да ни кажете големина што ви треба, што можете да го испратите со право производи за вас.
нема крстот -инфекција
расположливиот уво пирсинг единица
Направен во 100,000 Одделение Чиста Соба Sterilized од страна на еднакви можности
Рок на траење : 2years
Не користите во случај на пакување скршени
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!
Ви благодариме за гледање !
Имајте пријатен шопинг и добредојдовте да ја посетите повторно!

Бренд Име:
hengke
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
DH-687
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
како Слика
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Стил:
Уво Коси
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Големина:
2-6mm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..