• Намалена цена
  • Неодамнешно
REAMOR 316L не ' Рѓосувачки челик Сидро Резба љубовно Писмо Конектори Шарм За Нараквица & Ѓердани Pendant Изработка на Накит
zoom_in

REAMOR 316L не ' Рѓосувачки челик Сидро Резба љубовно Писмо Конектори Шарм За Нараквица & Ѓердани Pendant Изработка

DEN 357.00 594.72

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
REAMOR
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум
Број На Модел На:
LJ018
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Водител на
Пребарување По Клучни Зборови:
Нерѓосувачки челик конектори шарм
Цел вкупно надминува 120$:
БЕСПЛАТЕН Превозот од DHL/UPS/ФЕДЕКС
Најбрзиот превозот време:
3-5days преку DHL/UPS/ФЕДЕКС
Дупка со ГОЛЕМИНА:
4mm
Специјална Технологија:
Нерѓосувачки челик Кастинг процес/Ласерско сечење/Највисок полски
Корист на Титаниум/316L не ' Рѓосувачки челик:
Никогаш не исчезнат/Медицински материјали/Анти-алергија
Конектори големина:
21*31mm

Најдобри понуди..