• Неодамнешно
Топла Опал Камен Цвет Tragus Пирсинг 316L Хируршки Челик Уво ' Рскавица Хеликс Barbells Усна Labret Студ Earring Тело Накит
zoom_in

Топла Опал Камен Цвет Tragus Пирсинг 316L Хируршки Челик Уво ' Рскавица Хеликс Barbells Усна Labret Студ Earring

DEN 210.24

Количина на стоки
check Тековен

Она Што Го Рече Е Она Што Го Правиме !!!!
. Но, можеме да го напишеме пониската вредност или "подароци" на превозот цел за лесно царинење на Царинската управа. Ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат.com
Кина Пост Воздух Mail
Околу 15-25 дена
www.2 mm
Опал Folower Дијаметар : 3. Ако сте веледрогерија или дистрибутер и исто така во потрага по задоволни бизнис партнер во Кина, ве молиме слободно да контактирате со нас, исто така. Можете исто така да Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet.
Ние не сме одговорни за било каква царина и данок во вашата локална земјата. Срдечно ве покануваме да ја напушти ПЕТ Ѕвезди и Позитивни коментари кога сте задоволни со нашите производи и услуги. За Боја Несовпаѓање : вистинската боја на можеби малку поинаков од слики. Ви благодариме!
Ако имате било незадоволство, ве молиме да НЕ остави негативни и неутрални повратни информации пред комуникација. За руски клиенти : ве Молам, правилно да се пополни во твоето ПОЛНО име на примачот. Ова може да биде предизвикана од страна на некои други причини, како што се екран одраз во мониторот, светлина ефект и други фактори.Ако ви се исполнат секое плаќање проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.5 mm
Пакет се вклучени : 1 x Pc Усна Пирсинг
ДОБРЕДОЈДОВТЕ . Тоа ќе ве однесе само 30 секунди. Ако купите повеќе и им треба итно да, ние може да ги испратите по Изразува, како што се DHL, или ЕМС и така натаму. Ако сте поединец купувачот,ве молиме не заборавајте да додадете ни ја вашата Омилена Продавница Листа . Ние, исто така, ја прифати другите друг метод на плаќање, како што се Банкарски Трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Visa,Master Card и сл.
ПРОФЕСИЈА ПРАВИ ИЗВОНРЕДНОСТ !! НИЕ ЈА ЗАСЛУЖУВААТ ВАШАТА ДОВЕРБА !!
Земаме голема секој грижи за безбедно пакување и испорака .com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.

Метална боја:
Сина Опал Камен, Зелена Опал Камен
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
STARBEAUTY
Телото Накит Тип:
Прскалки & Сокриј-тоа Накит
Број На Модел На:
M680
Метали Тип:
Титаниум
Материјал:
опал
Материјал:
Опал, G23 Титаниум
Тип:
усна пирсинг накит
боја:
Бела ,Зелена, Сина, Опал камен
Стандарди За Безбедност:
CE стандард, Никел слободни, Доведе слободни
Повод:
Fashion & обичниот накит, убаво лице,рутински,одмор,собирање на дар
is_customized:
Yes
Пакување:
Брзо ,Стандард и безбедно пакување
Дали wholesales ? :
YES (да). >5 Превезува Со Не Следи
Пад на превозот ? :
YES (да). Без никакви продавачот информации
fuction:
Опал камен Уво Пирсинг Tragus

Најдобри понуди..