• Намалена цена
  • Неодамнешно
DIY Chow Chow Булдог Милениче Keychain Куче шарм Ознака Копче Keychains Жена Мода Накит Автомобил Копче Прстен трговија на Големо Метално Копче Синџир подарок
zoom_in

DIY Chow Chow Булдог Милениче Keychain Куче шарм Ознака Копче Keychains Жена Мода Накит Автомобил Копче Прстен

DEN 96.00 187.20

Количина на стоки
check Тековен


Превозот Опции на руски :
Цел со помалку од 2$, ние ќе испрати Yanwen Ecnomical Воздух Mail или Ruston Економски Воздух Mail
Цел помалку од 5$ , ние ќе испрати Aliexpress Saver Превозот
Цел повеќе од 5$ , ние ќе ја испрати од Aliexpress Standrad Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Повратни информации : 1. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди. 2. Ако стоките имаат било каков проблем. Ние ќе работиме со вас да се реши тоа. Ви даде задоволителен одговор. Ве молиме не ни даваат неутрален или негативен фидбек,бидејќи негативен фидбек не може да реши нешто. 3. Следна цел, Ние ќе ви даде ПОВЕЌЕ ПОПУСТ. Контакт со Нас на : Нашата продавница : 1 : Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress. 2 : Поддршка пад на превозот, ве молиме контактирајте со нас.

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Flyingforest
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
m
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
Стил:
Класичен
Материјал:
Цинк Легура
Објектот:
keychains за парови
Стилот 1:
клучни прстен носителот
Стил 2:
луксузна keychain
Стилот 3:
клучни синџир

Најдобри понуди..