• Намалена цена
  • Неодамнешно
Жените Подарок збор Сакаат жените Мода накит Накит Поставите Топла Нова Мода 7-8мм Розова Akoya Образован Школка Бисер Ѓердани Earring Се
zoom_in

Жените Подарок збор Сакаат жените Мода накит Накит Поставите Топла Нова Мода 7-8мм Розова Akoya Образован Школка

DEN 754.00 1449.12

Количина на стоки
check Тековен


Добредојдени сте да Купите трговија на Големо
Трговија на големо Позитивно цена член
Боја : pls проверете на сликата
Ова е последната поправи трговија на големо цена, ако ви треба големо,ние ќе ги нудат големи попусти,ајде!!само се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!
Интегритет + бренд + услуга = 100% задоволство
Ние се продаваат бебето фабриката за производство, direct-to-купувач! Спаси многу во средината на продажниот циклус и оперативни трошоци, ние може да ви овозможи да се добие најниска цена супер platinum искуство.Таквите предмети не се сите handcrafts, рачно изработени од страна на локалните Тибетански или Непал занатски користење на Тибет Сребро и природни камења, како што се Тиркизна, Корали, Ахат, кристално итн. ако луѓето носат такви подобрување и прекрасни рачно изработени накит, како накит може да се добие добар дух од природата. но, лепење точка е ако можете да го најдете вашиот сопствен чиста земјиште во твоето срце и Тибет на вашиот ум !
превозот
Поштенски услуги во Кина се Стекнат за 12-25 дена,
EMS за Постигнување на 7-14 дена,
DHL за Постигнување на 4-10 дена,
трговија на големо продажба промоција евтини
Политики
Сите предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата. Сите предмети се гарантира да се во нова работна состојба на приемот на купување. Ако има било какви проблеми или ако не сте 100% задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, па ние може да понуди замена или рефундирање на објектот.
ЗАБЕЛЕШКА : Сите предмети се врати треба да биде во оригинално пакување со сите додатоци, документацијата, како и содржината оригинално испратен со објектот. Штети настанати од страна на купувачот нема да бидат опфатени во рамките на оваа политика.

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
hot391
Повод:
Партија
Обликотшема:
Топката
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Романтични
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1necklace+1earrings
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Бакар
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Akoya Бисери

Најдобри понуди..