• Намалена цена
  • Неодамнешно
Мажите накит мода француски ракави cufflink сребро мулти-влакно пресврт cufflinks 5 бесплатен превозот за пакување
zoom_in

Мажите накит мода француски ракави cufflink сребро мулти-влакно пресврт cufflinks 5 бесплатен превозот за пакување

DEN 524.00 748.80

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Број На Модел На:
WN-5-80
Обликотшема:
Круг
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
TUBAGE
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди..