• Намалена цена
  • Неодамнешно
Најновите 50PCS 14*16MM Петокрак Облик Масло Капка Ѕвезда Шарм DIY Хривнија Накит Глеѓ Злато на Ѕвонење Шарм
zoom_in

Најновите 50PCS 14*16MM Петокрак Облик Масло Капка Ѕвезда Шарм DIY Хривнија Накит Глеѓ Злато на Ѕвонење Шарм

DEN 496.00 522.24

Количина на стоки
check Тековен


Писмо шарм pendant,ве молиме кликнете подолу веб-страница :
http : //www.aliexpress.com/store/1334089/search?origin=y&Search Text=letter+шарм
Материјал : Цинк Легура
1lot=50pcs
Големина : 14*16mm
Реден број : 0281
Ние можеме да произведуваат според вашиот дизајн,ве молиме да не контактирате доколку ви треба.

Кога целосно цел достигне $120, ние ќе ја испрати преку DHL ,EMS,UPS-от,ТНТ слободни.

Метална боја:
црна, црвена, розова, бела, мешани случаен избор, сина
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
XJ--001
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Крстови
Материјал:
Цинк Легура

Најдобри понуди..