• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нова Мода Едноставен Стил Висок Квалитет Правоаголна машка Кошула Cufflinks 2017 Класичен Машки француски Кошула, Црна Глеѓ Ткаенината Линкови
zoom_in

Нова Мода Едноставен Стил Висок Квалитет Правоаголна машка Кошула Cufflinks 2017 Класичен Машки француски Кошула,

DEN 89.00 135.36

Количина на стоки
check Тековен


Нова Мода Едноставен Стил Висок Квалитет Правоаголна машка Кошула Cufflinks 2017 Класичен Машки француски Кошула, Црна Глеѓ Ткаенината Линкови
Големина:15mm*18mm
Тежина:13g
Боја:Црна
Материјал:Цинк Легура
Пол:Мажи
Occassions:Партија+Годишнината+Подарок

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Број На Модел На:
B1118
Бренд Име:
Meirenpeizi
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Обликотшема:
правоаголник
Производ големина:
15mm*18mm
производ тежина:
13g
Производ Во Боја:
Црна
Occassions:
Подарок+Партија+Годишнината

Најдобри понуди..