• Намалена цена
  • Неодамнешно
KJjewel Тибетската Сребро Позлатен Dove Шарм Pendant одговара Хривнија Ѓердан Накит DIY Изработка на Додатоци 20x21mm
zoom_in

KJjewel Тибетската Сребро Позлатен Dove Шарм Pendant одговара Хривнија Ѓердан Накит DIY Изработка на Додатоци

DEN 47.00 61.92

Количина на стоки
check Тековен


Состојба 100% Сосема Нов Материјал Цинк ЛЕГУРА Доведе слободни Боја Како На Сликата Количини 10pcs Дупка Големина 2mm 1 инч = 2.54 см,1cm = 0.393 инчен

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Животни
Метали Тип:
Цинк Легура,Тибетската сребро.
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
шарм
Бренд Име:
KJjewel

Најдобри понуди..