• Неодамнешно
KJjewel Антички Сребрен Позлатен Ангел Самовила Крила Шарм Приврзоци Накит Наоди Додатоци Одлуки одговара Хривнија DIY 33x12mm
zoom_in

KJjewel Антички Сребрен Позлатен Ангел Самовила Крила Шарм Приврзоци Накит Наоди Додатоци Одлуки одговара Хривнија

DEN 61.92

Количина на стоки
check Тековен


Состојба
100% Сосема Нов
Материјал :
Цинк Легура (олово бесплатно)
Боја
како на слика
Количина :
10pcs
Големина на :
како да го одберете
Дупка Кол големина : 2mm
1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчен

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура,Тибетската сребро.
Број На Модел На:
Шарм
Материјал:
Метал
Бренд Име:
JAKONGO
Шарм Тип:
Крила
објектот тема:
ангелските крилја

Најдобри понуди..