• Намалена цена
  • Неодамнешно
2 парчиња модни месо тунели уво приклучоци голема мерач пирсинг проширувач Кристал 6mm - 20mm pircing тело накит за Жените
zoom_in

2 парчиња модни месо тунели уво приклучоци голема мерач пирсинг проширувач Кристал 6mm - 20mm pircing тело

DEN 67.00 103.20

Количина на стоки
check Тековен


JA0021967
Спецификација :
Br и нови
Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик+Кристал
Мерач : 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm
Должина : 10мм
Боја : Злато, Сребро.
Одлична објект да се покаже вашата личност
Прекрасен подарок за вас и вашите пријатели
Пакет се вклучени :
1pair x уво приклучок
Answer : ___________________________ Note :
Поради рака мерење, има големина грешка за 0.5-1mm
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Превозот преку ЕМС 5-15 workdays преку Хонгконг Пост Воздух Mail 15-50workdays.Другите 30-60 дена.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager .Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Метална боја:
6MM, 8MM, 10ММ, 12MM, 14MM, 16MM, 18MM, 20MM
Главниот Камен Боја:
Сребро, Злато
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Shellhard
Број На Модел На:
Кристал Уво Приклучок

Најдобри понуди..