• Неодамнешно
12MM Природна морска вода бисер brooch иглички бакар со кубни циркон starriness црна тахити бисер brooch само 1 buc
zoom_in

12MM Природна морска вода бисер brooch иглички бакар со кубни циркон starriness црна тахити бисер brooch само

DEN 4752.00

Количина на стоки
check Тековен


природни тахити бисер brooch
бисер големина : за 12 MM
brooch големина : околу 5 CM
бисер облик : совршен круг
има малку места на површината бисер

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
miyi
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Брошеви Тип:
Брошеви

Најдобри понуди..