• Намалена цена
  • Неодамнешно
KJjewel Антички Сребрен Позлатен Она што е за тебе не ќе помине ќе Шарм Приврзоци Накит Одлуки Додатоци рачно изработени 20mm
zoom_in

KJjewel Антички Сребрен Позлатен Она што е за тебе не ќе помине ќе Шарм Приврзоци Накит Одлуки Додатоци рачно

DEN 72.00 95.52

Количина на стоки
check Тековен


Состојба 100% Сосема Нов Материјал Цинк ЛЕГУРА Доведе слободни Боја Како На Сликата Количини 10pcs Дупка Големина 2mm 1 инч = 2.54 см,1cm = 0.393 инчен

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
шарм
Бренд Име:
KJjewel

Најдобри понуди..