• Намалена цена
  • Неодамнешно
Оригиналниот 925 Sterling Silver Кристал Крстот Накит Поставите Хривнија&Студ Earring Свадба Накит За Подарок За Жените
zoom_in

Оригиналниот 925 Sterling Silver Кристал Крстот Накит Поставите Хривнија&Студ Earring Свадба Накит За Подарок

DEN 481.00 594.24

Количина на стоки
check Тековен


Опис на производот ID : 7082

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BELAWANG
Обликотшема:
Срцето
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
YT3YJ031
Стил:
Тренди
Повод:
Годишнина
Накит Сетови Тип:
Обетки/Хривнија
Број На Модел На:
YT3YJ031
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..