• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017New Стил Сребро Синџир Свила Цвет pompon Торба Keychain Пом пом Автомобил Keyring Свила Предиво Зголеми Keychain Шарм Keychain Клучните прстени
zoom_in

2017New Стил Сребро Синџир Свила Цвет pompon Торба Keychain Пом пом Автомобил Keyring Свила Предиво Зголеми

DEN 40.00 72.00

Количина на стоки
check Тековен


100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Флеш Светла Шармантна МИНИ Подарок Копче Синџири
Креативни Слатко и Убаво
Може Да Го Замени Pendant
Боја : Шарени
Димензии : 8cm
тежина : 8g
Ве Молиме Да Ми Кажете Каква Боја Сакате
Ако не изберете боја, ние ќе случаен испорака
На сијалицата ако не е хаотичен феномен,ве молиме да Користите електричен компресор се обиде да чешел, температурата не е премногу висока. Тоа може да се направи косата сијалица повеќе меки изгледаат подобро

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Platinum Позлатен
Бренд Име:
Fuyier
Метална боја:
Титаниум Позлатен
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Број На Модел На:
A8
Функција:
Симпатична
Материјал:
Свила
боја:
Црвена Сина, Црна, Бела Розова Сива Итн.
Големина:
12.5cm
Обликот:
Мулти-копче за функција синџир Торба Синџир Автомобил Синџир
Карактеристики:
Европа и сад рачно изработени
Продажба Точка :
Прекрасна мал подарок
Употреба:
Златна chainsKey Синџир Торба Синџир Автомобил Синџир
Испорака:
брзо
Пакување:
OPP Вреќа Меур Торба Kraft Хартија, Пликови
Тежина:
8g

Најдобри понуди..