• Намалена цена
  • Неодамнешно
1pcs Ретро Природни папокот Папокот Бар Прстен Тело Пирсинг Barbell Подарок накит бесплатен превозот
zoom_in

1pcs Ретро Природни папокот Папокот Бар Прстен Тело Пирсинг Barbell Подарок накит бесплатен превозот

DEN 130.00 144.00

Количина на стоки
check Тековен

You би можеле да остави порака за боја на барање, кога ќе го поставите цел. Можете да користите шопинг количка и одберете дизајни сте заинтересирани, и место на цел заедно.0394 инчен 1 инч = 25.4 mm Пакетот вклучува : 1pcs x папокот Прстен Производ слика
Компанија
Duolai тело пирсинг накит co,.
Ако сте го купиле стока од повеќе од 200 долари, што ќе обезбеди слободни DHL превозот feeback
. Ние секогаш се придржуваат до principls на "прв клиент, искрена служба" како нашиот успешен напредок марка.
Нашите пирсинг накит производ го доби добра репутација и Палецот со клиенти за години и години, тоа не е затоа што нашите врвни производи, но, исто така, нашиот искрен и одличен сервис.Ви благодариме за вашето време.
П : Може ли да се меша дизајни ?
A : Да,секако. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
Вашиот ODM & OEM наредби се топло добредојдени тука, ние може да ви обезбеди со конкурентна цена за взаемна корист и да се воспостави долго бизнис
ПРАШАЊА и одговори П : Како наскоро цел може да бидат испратени надвор и колку дена можам да ја прими ?
A : наредбата може да бидат испратени во рок од 48 часа.397 инчи) Бар дијаметар : за 1.Опис
Име : Ретро Природна Тиркизна Папокот Папокот Бар Прстен Тело Пирсинг Barbell Подарок
Бар должина : околу 10мм (0. Превозот 1).ltd е телото уметност, компанија која е специјализирана во изработка на сите видови на пирсинг ewelries, како што се лажни приклучоци, labret & усна jewelries, стомакот jewelries, веѓа jewelries, носот jewelries, обетки, ѓердани, бразлетна и така натаму. Испорака пати потреби околу 15-30 работни дена од Кина Пост Воздух Mail и околу 3-5 работни дена страна на курирската служба DHL. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.

Бренд Име:
SARIKIM
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
DLDQ100318
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
накит видови:
Duolai накит
боја:
Пинк/Блу/Бела
Материјал:
316l хируршки челик
Големина:
1.6*10+5+pendant
Тежина:
4G
Пол:
Жените Дама Девојка
точка законик:
DLDQ100318
Тип На Објект:
телото пирсинг накит
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Состојба:
100% нови

Најдобри понуди..