• Намалена цена
  • Неодамнешно
Најголемиот ДЕЛ 30 Цинк Легура Патување Тема Планета Свет Шарм Антички Сребрен Позлатен Земјата Мапата на Светот Pendant DIY Накит 16*19mm 1.8 g
zoom_in

Најголемиот ДЕЛ 30 Цинк Легура Патување Тема Планета Свет Шарм Антички Сребрен Позлатен Земјата Мапата на Светот

DEN 235.00 258.72

Количина на стоки
check Тековен


Најголемиот ДЕЛ 30 свет шарм / совршен за diy neckalces, нараквици, keychains, и обетки.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
ДАЛИ ВИ СЕ НУДИ ПОПУСТ?
Имаме couponds достапни за вас, ве молиме да проверите на нашата couponds страница.
Со нарачување на повеќе од 3 делови, имаме масовно попуст 5% попуст.
МОЖЕ ЛИ ДА СЕ МЕША? КАКО ДА СЕ ОДРЖИ МЕШАВИНА ЦЕЛ?
Да, може да се меша серија стилови во нашата продавница. Можете да додадете објекти во вашата кошничка прв, а потоа го стави на ред, без да плаќаат и да оставите порака со количината на секоја ставка, јас ќе се прилагоди цена, тогаш ќе плати.
ПРЕВОЗОТ МЕТОД?
Вашата цел ќе биде предаден преку Стандард за испорака метод, со следење на број и реалните следење на информациите кои се на располагање, БЕЗБЕДНО и БРЗО! ако вашиот парцела се изгуби, ние ќе го препрати или наплата.

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
CM1259
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
ODLADM
Материјал:
Метал
боја:
Антички Сребрен Позлатен
Микс Кучка?:
Yes
Место на Потекло:
Yiwu, Кина
Is_customized?:
Yes
Големина:
16*19mm
Превозот Метод?:
Ние користиме стандарден превозот метод со следење infromation достапни
Пол:
Девојки, Жени, Тинејџерски Девојки

Најдобри понуди..