• Намалена цена
  • Неодамнешно
ell како топла колачи накит мода црвениот плоштад бетмен cufflinks човек риза ракав ткаенината линкови партија свадба присутни 5 за пакување
zoom_in

ell како топла колачи накит мода црвениот плоштад бетмен cufflinks човек риза ракав ткаенината линкови партија

DEN 666.00 951.36

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
WN-5-137
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Плоштад
Бренд Име:
TUBAGE
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди..