• Намалена цена
  • Неодамнешно
Модерен човек кошула ткаенината линкови сјајни сребрени писмо Стр cufflinks англиски букви cufflinks / 5 на пакување/бесплатен превозот
zoom_in

Модерен човек кошула ткаенината линкови сјајни сребрени писмо Стр cufflinks англиски букви cufflinks / 5 на

DEN 526.00 751.68

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Број На Модел На:
WN-5-110
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
TUBAGE
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Писмо
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди..