• Намалена цена
  • Неодамнешно
Година Романтична Dangle Делфин Бело Злато Папокот Percing Јасно Кубни Циркони Подарок Папокот Прстен Тело Накит
zoom_in

Година Романтична Dangle Делфин Бело Злато Папокот Percing Јасно Кубни Циркони Подарок Папокот Прстен

DEN 173.00 192.00

Количина на стоки
check Тековен


П : Може ли да се меша дизајни ?
A : Да,секако.Опис
Име : 2016 Година Романтична Dangle Делфин Бело Злато Позлатен Папокот Percing Јасно Кубни Циркони Подарок Папокот Прстен Тело Накит
Бар должина : околу 10мм (0. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.397 инчи) Бар дијаметар : за 1.
П : Може ли да изберете боја за еден дизајн ако има многу достапни бои?
A : Yes. Можете да користите шопинг количка и одберете дизајни сте заинтересирани, и место на цел заедно.0394 инчен 1 инч = 25. Ние секогаш се придржуваат до principls на "прв клиент, искрена служба" како нашиот успешен напредок марка.
Ако сте го купиле стока од повеќе од 200 долари, што ќе обезбеди слободни DHL превозот feeback
.
П : Производи може да се направи тоа?
A : Да, ние имаме свои фабрика и дизајн тим, онолку колку што ќе обезбеди примероци или слики, димензии и материјали.6 mm (14 Мерач) Материјал : 316 L хируршки челик Точка Законик : DLDQ100321 Тежина : 4 G Количина : 1 парче Боја : лас слика Пол : жените дама Девојка Конверзија : 1 mm = 0.
П : Може да ти испрати ми ја слики без жиг?
A : Нема Проблем. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Нашите пирсинг накит производ го доби добра репутација и Палецот со клиенти за години и години, тоа не е затоа што нашите врвни производи, но, исто така, нашиот искрен и одличен сервис.Ви благодариме за вашето време.You би можеле да остави порака за боја на барање, кога ќе го поставите цел.
Вашиот ODM & OEM наредби се топло добредојдени тука, ние може да ви обезбеди со конкурентна цена за взаемна корист и да се воспостави долго бизнис
ПРАШАЊА и одговори П : Како наскоро цел може да бидат испратени надвор и колку дена можам да ја прими ?
A : наредбата може да бидат испратени во рок од 48 часа. Испорака пати потреби околу 15-30 работни дена од Кина Пост Воздух Mail и околу 3-5 работни дена страна на курирската служба DHL.

Бренд Име:
SARIKIM
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
DLDQ100321
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
накит видови:
Duolai накит
боја:
Злато Позлатен
Материјал:
316l хируршки челик
Големина:
1.6*10+5+pendant
Тежина:
4G
Пол:
Жените Дама Девојка
точка законик:
DLDQ100321
Тип На Објект:
телото пирсинг накит
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Состојба:
100% нови

Најдобри понуди..