• Намалена цена
  • Неодамнешно
СЛАТКА БЕЛ 20pcs Гроздобер Метален Цинк Легура Мешани Часовник Pendant Шарм Steampunk Часовник Шарм за Diy Накит Одлуки H3012
zoom_in

СЛАТКА БЕЛ 20pcs Гроздобер Метален Цинк Легура Мешани Часовник Pendant Шарм Steampunk Часовник Шарм за Diy

DEN 220.00 268.80

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.393 инчен 1 инч=2. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Само треба на слики и примероци. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.54 см
Објектот Useage
Одговара накит одлуки pendant наоди diy (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .
ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ
Директни клик !!! !!! Вашето задоволство е мојата најголема моќ!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.com
UPS-от
За 3-5 дена
www. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.
копното.
925 sterling silver шарм diy лебди lockets
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Добредојдовте на нашата продавница
Имаат прекрасен шопинг exprience тука !
СЛАТКА БЕЛ 20pcs Гроздобер Метален Цинк Легура Мешани Часовник Pendant Шарм Steampunk Часовник Шарм за Diy Накит Одлуки H3012
Точка Бр.

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Број На Модел На:
H3012
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
СЛАТКА БЕЛ
Материјал:
Метал
боја:
Антички Сребрен Антички бронза Антички бакар КС злато
Количина :
20pcs /многу
Големина:
микс
Една тежина:
микс
Стил:
Микс, случајни, повтори!
is_customized:
Yes
Објектот Форма:
часовникот шарм
Објектот Useage:
DIy изработка на накит
1:
Часовникот Pendant
2:
животно Часовници Шарм

Најдобри понуди..