• Намалена цена
  • Неодамнешно
1 Парче Titaniuim G23 316L Кожата Микро Пирсинг 1.6*2mm*3/4/5мм Кожен Блузи Skinner Нуркач Главата Тело Импланти Пирсинг Накит
zoom_in

1 Парче Titaniuim G23 316L Кожата Микро Пирсинг 1.6*2mm*3/4/5мм Кожен Блузи Skinner Нуркач Главата Тело Импланти

DEN 64.00 64.32

Количина на стоки
check Тековен

Ви благодариме!
Ако имате било незадоволство, ве молиме да НЕ остави негативни и неутрални повратни информации пред комуникација. Ако сте веледрогерија или дистрибутер и исто така во потрага по задоволни бизнис партнер во Кина, ве молиме слободно да контактирате со нас, исто така. Боја : Злато,Сребро,Злато Се Зголеми
4. За Боја Несовпаѓање : вистинската боја на можеби малку поинаков од слики. Она Што Го Рече Е Она Што Го Правиме !!!!
. Големина : 1.
Ние не сме одговорни за било каква царина и данок во вашата локална земјата.com
Кина Пост Воздух Mail
Околу 15-25 дена
www. Но, можеме да го напишеме пониската вредност или "подароци" на превозот цел за лесно царинење на Царинската управа. По потврдува успешното плаќање и испорака на информации, ние ќе го организира испорака во 2~3 дена.
ПРОФЕСИЈА ПРАВИ ИЗВОНРЕДНОСТ !! НИЕ ЈА ЗАСЛУЖУВААТ ВАШАТА ДОВЕРБА !!
Земаме голема секој грижи за безбедно пакување и испорака . Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот во прво време (речиси во рок од 12 часа). Ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат.
Нашата компанија е професионалец во водење бизнис во повеќето видови на jewelries и убавина додатоци.6*2mm*3/4/5мм Кожен Блузи Skinner Нуркач Главата Тело Импланти Пирсинг Накит
1.com
UPS-от
За 3-5 дена
www. Ако сте поединец купувачот,ве молиме не заборавајте да додадете ни ја вашата Омилена Продавница Листа .com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Ова може да биде предизвикана од страна на некои други причини, како што се екран одраз во мониторот, светлина ефект и други фактори.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www. Ние ќе проверите ако враќање или повраток е можно во рок од 24 часа.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. Тоа е важно за вас да ја добиете вашата парцела брзо и успешно. И сите стоки треба да биде предаден на Aliexpress потврдена адреса.

Метална боја:
Сребро 3мм, Сребро 4mm, Сребро 5mm, Злато 3мм, Злато 4mm, Злато, 5mm, Розово Злато 3мм, Розово Злато 4mm, Розово Злато 5mm
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
STARBEAUTY
Телото Накит Тип:
Прскалки & Сокриј-тоа Накит
Број На Модел На:
M541
Метали Тип:
Титаниум
Материјал:
опал
Материјал:
100% Титаниум
Тип:
Уво Носила,Уво Приклучоци,Уво Тунелот
боја:
црна, Бела
Стандарди За Безбедност:
CE стандард, Никел слободни, Доведе слободни
Повод:
Fashion & обичниот накит, убаво лице,рутински,одмор,собирање на дар
Големина:
1.6*2mm*3/4/5mm
Пакување:
1pc* Standared и безбедно пакување
Дали wholesales ? :
YES (да). Поевтина цена за поголема цел
Пад на превозот ? :
YES (да). Без никакви продавачот информации

Најдобри понуди..