• Намалена цена
  • Неодамнешно
SOHOT Хип Мода Бронзена Боја Скелет Keychain Чанти Pendant Вистинска Кожа Копче Синџири Копче Прстен Носителот Накит Подароци
zoom_in

SOHOT Хип Мода Бронзена Боја Скелет Keychain Чанти Pendant Вистинска Кожа Копче Синџири Копче Прстен Носителот

DEN 81.00 132.96

Количина на стоки
check Тековен


Стил : Гроздобер Мода
Материјал : Вистинска Кожа Легура
Пол : Жените И Мажите Девојчиња Момчиња
Состојба : 100% Нови
Функција : Висок Квалитет
Големина и тежина : Како детал слики прикажани

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Хип/Рок
Обликотшема:
Скелетот
Метали Тип:
бакарни легури
Број На Модел На:
SKY041
Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SoHot
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој

Најдобри понуди..