• Намалена цена
  • Неодамнешно
SAVOYSHI Сребрени Снегулки Mens Lapel Pin Брошеви Иглички парична Казна Подарок за Mens Брошеви Јака Партија Ангажман Бренд за Накит Дизајн
zoom_in

SAVOYSHI Сребрени Снегулки Mens Lapel Pin Брошеви Иглички парична Казна Подарок за Mens Брошеви Јака Партија

DEN 144.00 239.52

Количина на стоки
check Тековен


Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
JBP027A
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Брошеви Тип:
Иглички
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
SAVOYSHI
Метална боја:
Нерѓосувачки Челик Позлатен
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Трговија на големо:
Добредојдовте на големо, фабриката цени
Услуга:
OEM/ODM
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жените
Известување:
Единицата е единствен не неколку
Дијаметар:
21mm
Брошеви Тип:
Brooch Иглички

Најдобри понуди..