• Намалена цена
  • Неодамнешно
Шарм Pendant Orca Кит,2017 Бренд Нови Томас Стил Накит За Жените Луксузен Подарок Во 925 Sterling Silver Одговара Хривнија
zoom_in

Шарм Pendant Orca Кит,2017 Бренд Нови Томас Стил Накит За Жените Луксузен Подарок Во 925 Sterling Silver Одговара

DEN 410.00 512.64

Количина на стоки
check Тековен


За Производот
Аманда Накит се Nickle & Доведе Слободни. Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната Средина-Пријателски Накит.
Вистински Злато Позлата
Аманда Накит Се Вистински Злато Позлата Не Хемиски Злато.Позлата Со Три Пати на Злато Позлата.Дебелината на Позлата е Далеку Повеќе Од Истата Индустрија.
Germarny Полирање Технологија
Аманда Накит Полирање Машина е Увезена Од германски. Секој Производ е Полиран во 360 степени.Површина е Мазна и Беспрекорна.
Испраќање Време
Ние ќе Испраќање на Вашите Нарачки во Рок од 5 Работни Дена Откако ќе Добиете Потврда на Уплатата Од Aliexpress.Во Текот На Кинески Државни Празници, Ние Може Да Се Прошири На Превозот Време Конкретно.
За Голема Количина Цел, ве Молиме Контактирајте со нас за да ја Проверите Акции Пред да се Направи Исплата. Ние Може да Потрае Подолго Време За Подготовка на Големи Количество Наредби И ќе Ви овозможи да Знаат На Specifictime Потребно.
Превозот Метод
Ние Обично Ќе Обезбеди Бесплатен Превозот Од Економски Воздух Пошта Кога Цел Pirce Превозот Од
Regeisted Пост Воздух Пошта Кога Цел Pirce > US$ 5 . Превозот Со Преку EMS,DHL,UPS-от или FEDEX Се исто Така Достапни Ако Сакате Да ја Платите Дополнителна наплата или Вашата Нарачка Pirce > US$150 .Ако Вашата Стока Се Пропуштени или се Оштетени.Ве молиме Контактирајте со Нас Слободно ПОБРЗО.

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Thaddaeus
Шарм Тип:
Животни
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Шарм Pendant Orca Кит
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Пол:
Жени , Мажи, Девојка , Дама , Момче
Повод:
Ангажирање, Подароци, Свадба,Божиќ подарок
Состојба:
100% Сосема Нов
Облечен Повод:
Партија , Свадба , Секојдневно Носење , Предлог
Подарок за:
Девојка , Момче Пријател, Husbant , Сопруга , Девојка , Момче
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Стил:
Моден
Функција:
Висок Квалитет во ЕУ и СЛЕДЕЊЕ

Најдобри понуди..