• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Топла Продажба На Жените Девојки Bling Artficial Камен Headband Коса Бенд Headwear Синџир Накит
zoom_in

2017 Топла Продажба На Жените Девојки Bling Artficial Камен Headband Коса Бенд Headwear Синџир Накит

DEN 70.00 106.08

Количина на стоки
check Тековен


Спецификации :
Sweet стил на косата бендот направи да се енергетика.
Prefect за секојдневна употреба, особено за катира или партија.
Уникатен дизајн, направи што повеќе шармантна и привлечна.
Тип : Headband
Пол : Жените
Стил : Мода
Тема : Убавина
Материјал : Ткаенина, Artficial Камен
Прилики : Свадбена, Вечер Партија, Банкет, Подарок, Секојдневниот Живот
Карактеристики : Сјајна Headwear, Мода, Шармантна
Големина : 13cm x 14cm/5.12" x 5.51" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Headband

Стил:
Тренди
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
BLUELANS
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Hairwear
Број На Модел На:
8102229
Тип:
Hairbands

Најдобри понуди..