• Намалена цена
  • Неодамнешно
925 Sterling Silver Мажите Хривнија Ѓердан Поставите Мода Накит Постави Празен Круг Плоштадот Хривнија Ѓердан
zoom_in

925 Sterling Silver Мажите Хривнија Ѓердан Поставите Мода Накит Постави Празен Круг Плоштадот Хривнија Ѓердан

DEN 768.00 1081.44

Количина на стоки
check Тековен


Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт ,Ние ќе ви одговориме во прв пат(E-mail Или Trade Manager ) Whatsapp : +8615918968852
100% Сосема Нов Поставува Тежина : 96.20 g

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Бренд Име:
DOTEFFIL
Пол:
Жени,љубовници',Мажи,Унисекс
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
S045
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан хривнија
Материјал:
925 Sterling silver
Име на производ:
925 Фунта Сребрен Накит Сетови
Пакување:
OPP вреќа/накит кутија
За превозот:
Бесплатен превозот
Состојба:
100% Сосема Нов
Стил:
925 Фунта Сребрен Накит За Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Божиќ подарок

Најдобри понуди..