• Намалена цена
  • Неодамнешно
Рачно изработени Дрвото на животот копче синџир на Модни Keyring Keychain За Автомобил Чанта Торба Тока клуч на носителот Копче Синџири
zoom_in

Рачно изработени Дрвото на животот копче синџир на Модни Keyring Keychain За Автомобил Чанта Торба Тока клуч

DEN 127.00 181.44

Количина на стоки
check Тековен


Опис : Процес : рачно изработени Стил : Multicolor Природен Камен копче прстен keychain Occation : Christams подарок за Денот на Вљубените Подароци Најдобар подарок За Неа Материјал : Аметист,Рок кристал,Citrine,Aventurine,Тигар Око,Опал,Ахат.Тиркизна.Howlite keychain Позлата : нерѓосувачки челик, Големина : 50*50mm Тежина : Околу 20g Пакет : 1pc природен камен keychain Внимание : 1. Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. 2. Ве молиме дозволено 1-5мм разлики поради прирачник за мерење,ви благодариме! 3. Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. 4. Секој природен камен тешко е да се задржи цврста форма,всушност не постојат двајца се слични,па ве молиме да се разбере ако имаш предмети има разлика со слика,ви благодариме!
САД $ 3.99 / Цена
САД $ 2.45 / Цена
САД $ 5.16 / Цена
US $ 4.99 / Цена
САД $ 9.98 / Цена
САД $ 16.07 / Цена
САД $ 2.43 / Цена
САД $ 2.52 / Цена
САД $ 2.85 / Цена
САД $ 2.92 / Цена
САД $ 2.56 / Цена
САД $ 2.74 / Цена

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
00KC0416S-7C01
Функција:
Расположение Tracker
Пол:
Унисекс
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
клучни синџир
Материјал:
Природен камен копче
is_customized:
Yes
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Стил:
Класичен Трендовски Секојдневен Мода
Начин На Продажба.:
Мало И Трговија На Големо
Функција:
100% сосема нов и висок квалитет
Повод:
Anniverrsary;Ангажман;Подарок;Лице;сувенири

Најдобри понуди..