• Неодамнешно
Yulaili Прилагодено Неколку Боја Кубни Циркон Жените Костим Две Ѓердан Обетки Накит Сетови
zoom_in

Yulaili Прилагодено Неколку Боја Кубни Циркон Жените Костим Две Ѓердан Обетки Накит Сетови

DEN 335.04

Количина на стоки
check Тековен


Yulaili Прилагодено Неколку Боја Кубни Циркон Жените Костим Две Ѓердан Обетки Накит Сетови
Производ Слика

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан обетки
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жени,Девојки,Унисекс
Метали Тип:
Бакар,Метални Легури,Бакар Алуминиум,Олово-метални Легури,Цинк Легура
Обликотшема:
Цвет
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Бренд Име:
yulaili
Број На Модел На:
HY13091008
Материјал:
Кубен Циркони
Накит Боја:
Секоја боја може да се прилагоди
Накит Големина На:
N,45+6cm; E,3-7cm
Накит Позлатен:
роуз позлатен
накит тежина:
Накит Поставите Тип:
Накит Пакување:
OPP Вреќа/ Хартија Картичка/Блистер Картичка/ Екстра јаки Картон
Накит Главен камен:
Накит Користење На Логото:
yulaili
Накит За Квалитет:
AAAAA + Висок Квалитет + Минијатура на Слика
време на испорака:

Најдобри понуди..