• Намалена цена
  • Неодамнешно
Очарователни Сина Синтетички Кристал & Кубни Циркон Жолто Злато Боја Мода Партија Накит Сетови За Жените Бесплатен Подарок Кутија E0011
zoom_in

Очарователни Сина Синтетички Кристал & Кубни Циркон Жолто Злато Боја Мода Партија Накит Сетови За Жените Бесплатен

DEN 405.00 623.52

Количина на стоки
check Тековен

Ние не обезбеди големината и тежината за сите наши накит ве молиме прочитајте го внимателно.
За промена на бојата, што зависи од индивидуалните го прави. на нас ќе биде многу ценет. Како што потење, и употреба на хемиски производи, тоа ќе се промени бојата.) Ако ви донесе накит надвор под сонце ќе ја видите на истото парче покажува под дневна светлина. Ние сигурно ќе реши проблем за вас е на задоволително ниво. Бесплатен дар ќе биде транспортирана со вашите нарачки. П : Зошто е камен боја малку различен од сликата? A : Сите накит фотографиите се преземени од страна на професионални фотографи. Па кога се носи, треба да се избегнува. 3 : купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. П : Дали ви се нудат бесплатно прстен промена на големината? О : за Жал, ние не ја промените големината или прилагодите на објекти што се за продажба. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
1 : Зачувам, Банкарски Трансфер или Кредитна Картичка преку Зачувам, Банкарски Трансфер е најпосакувана.99 ДОЛАРИ, Ние ќе брод за вас преку e Packet или Регистрирани Парцела; 3 : 200 или Повеќе, Ние ќе брод за вас преку Експрес Испорака, 3 - 7 работни денови.

Прстен Големина:
6.5, 9, 8
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Приврзоци/Ѓердан/Обетки/Прстен
Бренд Име:
SilverWar
Број На Модел На:
E0011
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Заклучување
Метали Тип:
Жолто Злато Позлатен
материјал камен:
Имитација Sapphire
Главниот Камен Боја:
Сина
Земја на Производство:
Хонг Конг
Тежина:
12.7g

Најдобри понуди..