• Намалена цена
  • Неодамнешно
10 компјутери Мулти-Функционални Алуминиум Метал Пиво Нови Пијат Шише Настроената Копче Синџир Прстен Копче Прстен Бесплатен превозот
zoom_in

10 компјутери Мулти-Функционални Алуминиум Метал Пиво Нови Пијат Шише Настроената Копче Синџир Прстен Копче

DEN 375.00 416.64

Количина на стоки
check Тековен


10 Мултифункционален Алуминиум Пиво Нови Пијалоци Шише Настроената Keychain Прстен Копче Прстен Мода Подароци Бесплатен Превозот
Функција :
Men 's и жените дете бизнис подарок копче синџир
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : метал
Големина : Над 52mm X 17mm X 6mm
Повод : Божиќ / Роденден Настан & Партија подарок, Модна награда за дете децата
Боја : Случајни испрати
Пакет Се Вклучени :
10x keychain

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
НЕБОТО-024
Бренд Име:
PRITBECHOCY
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Слика
Пол:
Унисекс
Функција:
no

Најдобри понуди..