• Неодамнешно
Нови Пристигне Потковица Гем Кружни Barbells 16G CBR Накит Криви Барови Топла Продажба Фенси Тело Пирсинг За Девојка Жените 100pcs/многу
zoom_in

Нови Пристигне Потковица Гем Кружни Barbells 16G CBR Накит Криви Барови Топла Продажба Фенси Тело Пирсинг За

DEN 1439.04

Количина на стоки
check Тековен


Информација За Производот :
Стил : ПОТКОВИЦА
Материјал : 316 L
Големина ;1.2 X8 MM ИЛИ 1.2x10mm
КОЛИЧИНА : 100 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ

Бренд Име:
hengke
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Кристално
Телото Накит Тип:
Веѓа Накит
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
DH-1016
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
мешани
Стил:
Потковица
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жените
materical:
316L не ' Рѓосувачки челик
Големина:
1.2*8mm or 1.2*10mm
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..