• Намалена цена
  • Неодамнешно
1pc Мали Тенки Кристал Кристали Цвет Лажни септумот Пирсинг на Нос Прстени&Studs Faux Клип Носот Обрачот Тело накит
zoom_in

1pc Мали Тенки Кристал Кристали Цвет Лажни септумот Пирсинг на Нос Прстени&Studs Faux Клип Носот Обрачот Тело

DEN 35.00 58.56

Количина на стоки
check Тековен


JA0021669
Спецификација :
Бренд нови
Прекрасен подарок за вас и вашите пријатели
Материјал : Сребрен
Боја : сребро, како слика покажува
Дијаметар : прибл. 9mm
Мерач(Дебелина) : прибл. 1mm
Пакет се вклучени :
1pc x носот прстен
Answer : ___________________________ Note :
Поради рака мерење, има големина грешка за 0.5-1mm
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот

EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Превозот преку ЕМС 5-15 workdays преку Хонгконг Пост Воздух Mail 15-50workdays.Другите 30-60 дена.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager .Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Shellhard
Број На Модел На:
Кристал Цвет Носот Прстени&Studs
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Метали Тип:
Други
Метали Тип:
сребро позлатен

Најдобри понуди..