• Намалена цена
  • Неодамнешно
5x keychain Нова Мода Нови Кул Креативни Убава hangings Легура автомобил копче синџир Накит Клуч на носителот Разноврсна Метал Копче Синџир
zoom_in

5x keychain Нова Мода Нови Кул Креативни Убава hangings Легура автомобил копче синџир Накит Клуч на носителот

DEN 388.00 431.52

Количина на стоки
check Тековен


5pcs Мода Нови Кул Креативни Убава hangings Легура автомобил копче синџир
Накит Клуч на носителот Разноврсна Метал Копче Синџир Бесплатен превозот
Функција :
Men 's и жените дете бизнис подарок копче синџир
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : метал + СТП
Големина : Над 13cm X 3.5 см
Повод : Божиќ / Роденден Настан & Партија подарок, Модна награда за дете децата
Боја : Случајни send.
Пакет Се Вклучени :
5x keychain

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
PRITBECHOCY
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
YSK-05
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Функција:
никој

Најдобри понуди..