• Неодамнешно
Yulaili Убава Накит Поставите Поставен Накит Сет
zoom_in

Yulaili Убава Накит Поставите Поставен Накит Сет

DEN 1632.00

Количина на стоки
check Тековен


Yulaili Убава Накит Поставите Поставен Накит Сет
Производ Слика

Прстен Големина:
16
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Ангажирање
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Број На Модел На:
HB14071430
Материјал:
Смола
Стил:
Hyperbole
Пол:
Жени,Девојки,Унисекс
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан Хривнија Обетки
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
yulaili
Накит Боја:
Портокал;Сина;Црвено;Розова;Зелена
Накит Големина На:
N,45+6cm; Б,18-25см; E,3-7cm
Накит Позлатен:
Сребро Позлатен; Злато Позлатен;
накит тежина:
Накит Поставите Тип:
Накит Пакување:
OPP Вреќа/ Хартија Картичка/Блистер Картичка/ Екстра јаки Картон
накит материјал:
Накит Користење На Логото:
yulaili
Накит За Квалитет:
AAAAA + Висок Квалитет + рачно изработени
време на испорака:

Најдобри понуди..