• Неодамнешно
Кристал жените свадба накит сетови златна позлатен цвет deisgn Булчински партија ѓердан обетки поставите кристал AB накит додатоци
zoom_in

Кристал жените свадба накит сетови златна позлатен цвет deisgn Булчински партија ѓердан обетки поставите кристал

DEN 864.00

Количина на стоки
check Тековен


7174107212831174 Врвот продажба на Накит сетови US $ 23.00
/парче US $ 19.00
/парче US $ 20.50
/парче US $ 22.00
/парче US $ 21.00
/парче US $ 18.00
/парче US $ 18.00
/парче US $ 18.00
/парче US $ 19.00
/парче US $ 18.00
/парче САД $ 20,00
/парче US $ 19.50
/парче
материјал : Цинк Легура,кристал,стакло,стакло
Еколошки стандард : олово слободни/никел слободни /кадмиум слободни
тежина : 0.3 КИЛОГРАМИ
ѓердан големина : 12*14cm
обетки големина : 6.5 см
боја : покаже како на слика
пакување : еден ѓердан+еден пар обетки
облечен повод : партија/свадбена/матурска
Купувачот Совети : ние нудиме на големо попуст до големи купувачот, ве молиме контактирајте со нас Превозот : 1)Сите ред ќе бидат испратени во рок од 1-5 работни денови,доколку не е продолжување ќе забележите во продавница. 2)Ако цел>$200,ние ќе брод од страна на EMS брза испорака Ако цел>$300,ние ќе брод со DHL или други брза испорака други износ ќе брод од страна на Aliexpress стандард на превозот. Со цел да се направи ќе се добие објект што е можно поскоро, ние ќе го избере побрз начин да брод од надвор. во случај ќе мора на царинските давачки,ние ќе напишам пониска цена на фактурата, но понекогаш некои земјата се уште ќе имаат царинските давачки,ова е купувачот одговорност,ние нема да се плати. сакаат ќе може да го разбере! Повратни информации : ние ќе бидат високо ценети ако може да ни остави позитивен фидбек. Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме контактирајте со нас пред да ни даде негативен фидбек.Било каков проблем,ве Молиме да ни даде можност да се реши проблемот. Враќање : било проблем, ако не сакаме нашите производи,можете да се вратите во 7 дена. ве молиме имајте нашиот накит е ново. Благодарение милиони тука.

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
YOUFIR
Број На Модел На:
AB
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан Обетки Сет
Материјал:
цинк легура/кристал/кристал/стакло
Големина:
40+6cm продолжување
Пакување:
накит картичка+една кутија
Тежина:
0.3 килограми
is_customized:
Yes
Услови:
100% Сосема Нов

Најдобри понуди..