• Намалена цена
  • Неодамнешно
CSJA 7 Чакра Природен Камен Pendant Ѓердани Прстени Постави Цвеќе Јога Исцелување Точка Шарм Реики Накит Сетови за Жените Девојка E389
zoom_in

CSJA 7 Чакра Природен Камен Pendant Ѓердани Прстени Постави Цвеќе Јога Исцелување Точка Шарм Реики Накит Сетови

DEN 182.00 259.68

Количина на стоки
check Тековен


Ви благодариме за вашата поддршка!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА, НАЈДОБРИ ЖЕЛБИ!
CSJA 7 Чакра Природен Камен Pendant Ѓердани Прстени Постави Цвеќе Јога Исцелување Точка Шарм Реики Накит Сетови за Жените Девојка E389
Име На Производ :
Природен Камен Поставува Ѓердан Ѓердан Pendant Прст Прстени Сет за Женски
Бренд :
CSJA & Кина Сонце Накит Додатоци
Обложено :
Platinum Позлатен
Ѓердан Pendant Големина На :
Околу 4.3 x 0,8 cm
Ѓердан Синџир Должина :
Околу 45см ( 18 инчи )
Прстен Внатрешниот дијаметар :
Околу 1. Пад на Превозот : ве Молам сменете ја вашата адреса во вашиот клиент адреса пред да нарачате. )
Цел > 15 :
Предмети Брод преку e Packet [Американски клиенти]. )
Цел > 200 ДОЛАРИ :
Предмети Брод преку DHL , UPS-от , Fed Ex или ЕМС . Кина Пост Воздух пошта ќе треба 15-60 работни дена да пристигне во вашите раце. Конверзија : 1 инч = 25. ( Обезбеди следење на број, Дојде Време : 3-12 работни дена. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве Молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно .
48 Часа Брза Испорака
1.65 cm
Накит Поставите Тема :
7 Чакра Камен + Виножито Цвет Облик + Природни Gem Камен
Накит Сет Користење :
Даровите за Невестата, Подароци за Најдобрите пријатели , Одговара на сите Прилики
Answer : ___________________________ Note :
1. Во шпицот на сезоната, Пакет за следење на снимање ќе го одложи малку онлајн.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни на превозот услуга.4 mm или 1mm = 0.
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Ве молиме да ни кажете следење на број кога ќе се вратите на предмети. Цел > 7 ДОЛАРИ, што Обезбеди следење на број. Сите производи се занимава продажба се во добар квалитет и под строги тест пред тие да бидат испратени. )
Цел 7 :
Предмети Брод преку Кина Пост Обичен Воздух Mail . ( Обезбеди следење на број, Дојде Време : 7-18 работни дена. На купувачите ќе. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. ) кога ќе се направи исплата.

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
CSJA Накит
Накит Сетови Тип:
Прстен/Ѓердан
Обликотшема:
Цвет
Стил:
Етнички
Пол:
Жени,Девојки
Број На Модел На:
E389
Повод:
Партија
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1Pc Ѓердан + 1 Компјутер Прст Прстен
Метали Тип:
Бакар
Име на производ:
Природен Камен Поставува Ѓердан Ѓердан Pendant Прст Прстени Сет за Женски
Ѓердан Pendant Големина:
Околу 4.1 x 3.3 x 0,8 cm
ѓердан синџир должина:
Околу 45см ( 18 инчи )
Прстен Pendant Големина:
Околу 2.7 x 2.2 x 1.65 cm
Прстен Внатрешниот Дијаметар:
Околу 1.9 cm ( променливи во големина )
Накит Поставете Функција:
7 Чакра Камен + Виножито Цвет Облик + Природни Gem Камен
Накит Сет Користење:
Даровите за Невестата, Подароци за Најдобрите пријатели , Одговара на сите Прилики
Накит Поставите Пакување:
1Pc Ѓердан + 1 Компјутер Прстен
фабрика:
CSJA
Метали Тип:
Platinum Позлатен

Најдобри понуди..