• Неодамнешно
Рачно изработени Кореја Симпатична Симулирани Велур Цвет Брошеви Иглички Значки Мода Накит За Младите Девојки Жена Додатоци-NSGWBH015F
zoom_in

Рачно изработени Кореја Симпатична Симулирани Велур Цвет Брошеви Иглички Значки Мода Накит За Младите Девојки

DEN 79.68

Количина на стоки
check Тековен


Рачно Изработени Кореја Симпатична Симулирани Велур Цвет Брошеви Иглички Значки Мода Накит За Младите Девојки Жена Додатоци

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
NSGWBH015
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
BELLE FEMME
Брошеви Тип:
Брошеви
Обликотшема:
Цвет
Материјал:
Симулирани Велур
Стил:
Кореја
Материјал:
Симулирани Велур
Применливи за:
Млада Девојка,Жена
Количина:
1 Парче
боја:
розова,зелена
Должина:
9.5 cm
Ширина:
5.1 cm
Тежина:
3 g

Најдобри понуди..