• Намалена цена
  • Неодамнешно
WPAITKYS Овална Сина Кубни Циркони Златна Боја Накит Сетови За Жените турски Накит Обетки Pendant Прстен Хривнија Бесплатен Подарок Кутија
zoom_in

WPAITKYS Овална Сина Кубни Циркони Златна Боја Накит Сетови За Жените турски Накит Обетки Pendant Прстен Хривнија

DEN 678.00 1233.12

Количина на стоки
check Тековен


Прстен Големина:
9, 8, 6, 10, 7
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Број На Модел На:
GJS-1007
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
WPAITKYS
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Обетки/Ѓердан/Pendant/Прстен/Хривнија
Материјал:
Кубен Циркони
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
овална
Главниот Камен Боја:
Сина
Поставување:
Prong поставување
Земја на Производство:
Кина
подарок:
Бесплатни Накит Кутија
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..