• Намалена цена
  • Неодамнешно
RONGQING 55*65MM 10pcs/многу Гроздобер Метални Легури Наутички Алатка Сидро Шарм Бронза DIY Накит Додатоци Голема Pendant
zoom_in

RONGQING 55*65MM 10pcs/многу Гроздобер Метални Легури Наутички Алатка Сидро Шарм Бронза DIY Накит Додатоци

DEN 525.00 610.56

Количина на стоки
check Тековен

Производ големина : 55 * 65 MM
Обрнете Внимание На :
Совети :
Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигне
малку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразил
ќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифати
спорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
RONGQING
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
XM-A4268-11-46
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Водител на
Тип:
Pendant
1pcs тежина:
17.5 g
Цел:
DIY

Најдобри понуди..