• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Гроздобер Бајка Накит убавицата и ѕверот цртан филм brooch мода филмска ѕвезда Мерилин Монро мажи жени значка иглички
zoom_in

2017 Гроздобер Бајка Накит убавицата и ѕверот цртан филм brooch мода филмска ѕвезда Мерилин Монро мажи жени

DEN 108.00 143.52

Количина на стоки
check Тековен


курва
крајот
======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======
Опис На Производот
MOQ : 1 компјутер Бои : Сребрена , Бронзена, Занает : рачно изработени Пакување : Секој во Газа торба . Повод : Секој Тежина : Околу 10 g Ако ви треба објектот во голема количина,ве Молиме контактирајте со нас за најдобра цена.
Бришење на слики :
Превозот
Микс Цел
Но испрати парцела е нормално. Немојте да се грижите за тоа. Ви благодариме за вашето трпение.
Микс Цел> 7$, Ali Express Стандард за Испорака (има следење на број и Меѓународниот превозот информации)
Микс Цел >$150,Бесплатен Превозот со ЕМС или DHL Пакет Содржина Пакет : 1*ѓердан во одлична состојба, купи со доверба! Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
00
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Материјал:
Легура
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
боја:
Сребро,Бронза,
Пакет:
Газа перниче..
Стил:
стакло гем
Име:
фото стакло cabochon
подарок:
Подарок под $10
Објектот:
brooch
жешка:
Mandala brooch

Најдобри понуди..