• Намалена цена
  • Неодамнешно
Божиќ Шарм Подароци Присутни 30pcs трговија на Големо Глеѓ Дедо Мраз Дрвја Pendant Шарм За Накит Одлуки Ѓердан Додаток
zoom_in

Божиќ Шарм Подароци Присутни 30pcs трговија на Големо Глеѓ Дедо Мраз Дрвја Pendant Шарм За Накит Одлуки Ѓердан

DEN 195.00 348.00

Количина на стоки
check Тековен


Бренд Име : Grace Angie
Брод од : Кина
Карактеристики На Производот : Накит Одлуки, Рачно Изработени Занаетчиски, Hainging Уметност,Ѓердан Хривнија Earring
Наоѓање, Божиќ Дрво Декор, Божиќ Божиќ Партија Декорација Додаток
Реден Број на Модел : GR-731
Боја : како што е прикажано - Микс Боја
Материјали : Цинк Легура
Големина : 25*18*2mm (прибл.)
1mm= 0.039 инчи
Испорака Тежина : 67g/пакет
Количина : 30 КОМПЈУТЕРИ/пакет

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
GraceAngie
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
GR-731
Шарм Тип:
божиќ шарм
Материјал:
Цинк Легура
Количина:
30pcs/пакет
Големина:
25*18*2mm
боја:
микс боја
Производ Карактеристики:
Накит Одлуки, рачно изработени Занаетчиски, Собирање итн

Најдобри понуди..