• Намалена цена
  • Неодамнешно
beler Прилагодливи Број Табличка Планината Носителот Заградата Алуминиум Легура за Хонда, Јамаха Suzuki Скутер Cruiser Хеликоптер
zoom_in

beler Прилагодливи Број Табличка Планината Носителот Заградата Алуминиум Легура за Хонда, Јамаха Suzuki Скутер

DEN 345.00 345.12

Количина на стоки
check Тековен

Прилагодливи Број Табличка Планината Носителот Заградата Мотоцикл Алуминиум Легура ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Состојба : 100% нови Боја : Злато /Сребрена /Црна /Сина Материјал : Алуминиум Легура Погоден : за Табличка Компатибилен Со : Одговара за Мотор, Мопед, Cruiser, Хеликоптер, Улица Велосипед, Спорт Велосипед, Обичај апликација, како што е, Хонда, Јамаха, Kawasaki, Suzuki, Харли-Дејвидсон, Плувка, Хеликоптери Објект се вклучени :
1x Табличка Планината
2x Завртки орев
2x Завртка болт
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински.
Ве молиме имајте во предвид :
1) Бидете сигурни дека големина одговара на вашиот табличка и возило пред да го купите.
2) ве Молиме овозможи 3-5 mm грешка поради прирачник за мерење.
3) На бојата на производот може да биде разлика од слика се должи на светлина и на екранот. ♦ ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Функција :
1) Направени од алуминиум.
2) Многу дупки дизајн, можете да инсталирате табличка на различни начини.
3) Многу бои, можете да изберете.
4) Лесен за инсталација.
5) Стабилни карактеристики, висока сигурност. ♦ ПРОИЗВОД ФОТО ШОУ

Бренд Име:
beler
Материјал:
Алуминиум легура
Шема:
Цртан филм
Име На Модел:
-
Објектот Должина:
16cm
Објектот Тежина:
0.087kg
Тип На Објект:
Регистрација Плоча Држач
Одговара:
за за Хонда, Јамаха Suzuki Скутер Cruiser Хеликоптер Мотоцикл

Најдобри понуди..