• Намалена цена
  • Неодамнешно
Автомобил stying 17.7*12.8 CM Кина Змеј Крилја Автомобил Налепници Персоналните Мотоцикл Винил Decals Jdm
zoom_in

Автомобил stying 17.7*12.8 CM Кина Змеј Крилја Автомобил Налепници Персоналните Мотоцикл Винил Decals Jdm

DEN 73.00 144.00

Количина на стоки
check Тековен


Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Име На Модел:
zhyan-319
Објектот Должина:
17.7cm
Објектот Ширина:
12.8cm
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Винил

Најдобри понуди..