• Неодамнешно
ABS Хром V8T V6T Значка Амблем Налепница
zoom_in

ABS Хром V8T V6T Значка Амблем Налепница

DEN 7680.00

Количина на стоки
check Тековен


Не евтина пластика, abs, како и други продавачот врвен квалитет најдобар на ALIEXPRESS Позитивни Повратни информации ќе бидат оставени за вас! Тоа е нашата цел е да ви понуди најдобар квалитет и услуга. Ве молиме љубезно ја напушти 5 ѕвезда НСД (Детални Продавачот Рејтингот) ако сте задоволни од нашите услуги и производи. Ве молиме ги споделите со нас вашиот проблем пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да се осигура дека сите проблеми ќе се судрите ќе се реши брзо.

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Име На Модел:
CL-1247
Бренд Име:
PYRUNDA
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Должина:
8cm
категорија:
Амблеми
Тип:
Лепак Налепница
is_customized:
Yes
Модел:
Возилото Логото
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Материјал Тип:
ABS
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Багажникот
боја:
Хром
is_customized:
Yes
Начин на производство :
Шприцоване
MOQ :
50sets
Налепница Сместување :
опашка
Функција :
Водоотпорен+Еко-пријателски
Примена :
Decoratation
Пакет тип :
OPP вреќа

Најдобри понуди..